Dlaczego my?

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę związaną z wykonaniem mebli.

Już podczas pierwszego spotkania staramy się dopytać Klienta o wiele szczegółów aby przygotowany wstępny projekt jak najbardziej był zbliżony do jego oczekiwań. Praca z Klientem to często długie godziny fachowego doradztwa i wyprzedzanie jego myśli.

Indywidualne podejście do każdego klienta

gwarantuje efekt w postaci dobrze zaprojektowanych i przede wszystkim funkcjonalnych mebli.
To na tą ostatnią cechę kładziemy szczególny nacisk – uważamy, że „design” w meblach to nie wszystko. Przemyślana przez projektantów aranżacja wnętrz kuchennych pozwala wykorzystać wiele nowoczesnych rozwiązań i sprzętów, dzięki którym funkcjonalność jest dużo wyższa.

Przy konkurencyjnych cenach

utrzymujemy już od lat wysoki standard mebli co nie oznacza, że spoczęliśmy na laurach. Śledzimy cały czas rynek materiałów i okuć do mebli, bierzemy udział w szkoleniach i targach, to dla Państwa „wciskamy” się na taśmę produkcyjną naszych dostawców aby dokładnie wiedzieć co Państwu oferujemy i czy spełni to nasze wymogi jakości. Każde nowe rozwiązanie zanim trafi na stałe do naszej oferty jest dokładnie analizowane, z zasady nie wierzymy reklamą i sami wszystko lubimy przetestować?

Bogaty wachlarz materiałów

umożliwia indywidualny wybór ustawień, stylu i wybarwień mebli. W ofercie zatem proponujemy zestawy nawiązujące zarówno do stylistyki klasycznej, jak i nowoczesnej, a bogatą kolekcję dostępnych deseni i faktur można obejrzeć w naszym salonie.

Proponujemy Państwu zabudowy, które produkujemy zgodnie z Waszymi wymaganiami a montujemy w każdym zakątku Polski oraz poza jej granicami.
Meble oferowane przez naszą firmę, tworzone są z pasją i pozwalają zagospodarować każdą przestrzeń.

Nasze projekty pozwalają stworzyć funkcjonalne i praktyczne wnętrza.

Zapraszamy